About

Home » About

photo_all

We are team of creative individuals. Not only graphic studio. We enjoy everything that is visual, encourages, and evokes emotions. We enrich ordinary things with ideas, shape, colours and content. We like to work with clients who have the same joy from work and drive like us. Our HUB is a place where different people from different branches meet and who are not afraid of challenges. Each member of our team sees and approaches our projects from a different angle and point of view and that is what moves them forward. We are getting to know each other, learning, gain new inspirations, and we grow as a team.

 

Jsme tým kreativců. Ne jenom grafické studio. Baví nás vše, co je vizuální, oslovuje, vyvolává emoce. Dáváme věcem nápad, tvar, barvu, obsah. Rádi pracujeme s klienty, kteří mají stejnou chuť a zápal jako my. Hoříme. Náš HUB je místem, kde se setkávají různí lidé z různých odvětví, kteří se nebojí výzev. Každý k našim projektům přistupuje z jiného úhlu pohledu a tím je posouvá dál. Navzájem se poznáváme, učíme, inspirujeme, rosteme.

 

Šárka Čivrná

grafik.jpg

Senior Graphic designer

Eva Kania

Graphic Designer

e1.jpg

O Evě se říká, že dokáže z věcí nesourodých, protichůdných ba dokonce nesmyslných stvořit nevídanou podívanou. Je veselá, sportuje, pije pivko a nevadí jí s námi skočit do Prasečáku. To byly jednoznačné argumenty k tomu, abychom jí zlanařili k nám, protože u nás se jí všechny její vlastnosti i nadpřirozené schopnost budou opravdu hodit.

Viktor Jůna

Graphic Designer

viktor.jpg

"Viktor is our first trainee. He falls asleep with Photoshop and wakes up with Illustrator. Enthusiasm is his second name! If you need something to be solved, you have the right guy."

Filip Šimoník

Copywriter

filip.jpg

"Filip is our crazy young blood. He continues to amaze us by his texts and inovative ideas. You need claim, killer facebook ad or blogpost? He is always prepared to surprise you."

Tomáš Votoček

Graphic Designer

Tomáš Votoček

“Always when I think that I figured out all aspects of a project, Tomáš comes along with a new aspect. It fascinates me how he creates a great discussion about each project we do and shifts it to a much higher level with his arguments.”

Kontakt


info@bprcreative.com

+420 775 662 236  (Tomáš)

Do not hesitate to write us, call us. Or just stop by in our HUB for a delicious coffee.

 

Pište, volejte. Nebo se jen tak zastavte v našem HUBu na výtečnou kávu.

Když nám dojdou síly, víme, na koho se obrátit

aneb naši báječní externisté

Šárka Kovářová

sarka_kovarova_foto_uprava.jpg

Šárka k nám dovalila až z daleké Moravy a nezapomněla si s sebou bafnót do haksny hafo kreativity. Přes pastelky, vodovky, džokondy a tužky se vypracovala na študovanou architektku, aby nakonec stejně dočista propadla grafice. Tato mladá energická dáma/máma miluje práci v kolektivu, protože jí lidé kolem motivují a dodávají potřebnou míru nadšení.

Petra Němečková

Graphic Designer

peta.jpg

"Péťa came from the world of digital marketing and graphic design is her real passion. She always came with fullservice solution that fits the client and makes real sense. And you should also know that her love for the dogs is infinite."

Veronika Hanelová

Graphic designer

photo_veronika.jpg

"This was my dream job when I was a little girl – changing the world around me so that it would make the others surrounding me happy as well as myself. I just had no idea that it will become my living one day." “Když jsem byla malá, chtěla jsem dělat přesně tohle. Přetvářet svět kolem sebe tak, aby to bavilo nejen mě, ale i ostatní. Jen jsem ještě nevěděla, že to bude moje povolání.”

Linda Kašťáková

studentka psychologie

linda_2.jpg

Linda je ošlehaná harachovskými vichry a ve vašem projektu udělá pořádný fičák. Anarchie je její druhé jméno. Její produkční styl nemá obdoby, proto je vítanou oporou týmu, třeba pro urban festival KI-NO. Linda, když jede ve stopě, tak rozhodně neuhne!

Irena Vybíralíková

architect

irena.jpg

Sklo, beton, dřevo, kov, barvy, struktury, to všechno jsou pojmy, které Irena chytře spojuje dohromady v jeden funkční prostor. Výkresy, kóty, půdorysy, řezy, detaily konstrukce jsou denní věci pro práci architektky. Potřebujete studii pro svoje nové bydlení, plánujete rekonstrukci interiéru? Tak už víte na koho se obrátit.

Honza Boháček & Lukáš Stanislav

Web masters

photo_honza-b.jpg

Responsive, SEO, hosting, microsites, Content Management System, ones and zeros… Do you know what is it all about? They do! Thanks to Honza and Lukáš our websites are so easy to use, functionable and precise. Thanks! / Responsivní, SEO, hosting, microsites, redakční systém, jedničky a nuly... Víte o co jde? Oni ano! Honza s Lukášem stojí za funkčností a precisností všech našich webů. Díky!

Filip Jaschke

Video production

photo_dodo.jpg

Thanks to his equipment, talented Filip is able to record the best shots ever! His postproduction spices the movies up. / Filip dokáže na svojí techniku zaznamenat ty nejlepší záběry a po jeho postprodukci dostávají videa tu správnou šťávu.

Jan Dolejší

Video production

dodo.jpg

Dodo je týpek z hor, který měl našlápnuto v snowboardovém světě! Umí skvěle fotit. Potřebujete kvalitní výstupy z eventu, fotky produktů, nebo portrétů?

Kristýna Horáčková

designer

krystýna_2.jpg

Kristýna is steeped in creating, bonding, inventing, sewing, cutting, exploring. She has no problem to test glass, wood and fabrics. We have the feeling that something big is comming.. Kristýna je ponořená do tvoření, lepení, vymýšlení, šití, stříhání, zkoumání, pozorování. Nemá problém testovat sklo, dřevo a textil. Máme dojem, že právě připravuje něco velkého.

Ondřej Hajdík

Coffee masters

photo_sweet.jpg

No kidding! Without these guys who supply us with the tastiest coffee ever we would not be able to do any of our projects. They even became part of our team on several events. / Teď se nesmějte! Bez téhle party by žádné naše dílo nevzniklo. Nejen, že zádobují náš kávovar výbornými směsmi zrnkové kávy. Stali se dokonce součástí několika našich akcí.

Jan Salanský & Jakub Neufuss

Artists, designers

photo_skubb.jpg

Contemporary labourers. Superheroes. Authors of "Jizerský šperk" jewellary and lots of other design pieces. Those are Jakub and Honza. / Dělníci moderní doby. Superhrdinové. Tvůrci Jizerského šperku a mnoha dalších designových kousků. To jsou Kuba s Honzou.

Jan Valenta

Game designer

photo_valenta.jpg

Have you ever wanted to have your own computer game where you would be the main character? Honza is the guy who creates it for you without a blink of an eye. And meanwhile he paints a mural on your wall. / Taky jste chtěli mít někdy svojí vlastní počítačovou hru, ve které byste byl vy sám hlavním hrdinou? Honza je ten, kdo Vám jí bez mrknutí vytvoří! A ve volné chvíli vyšvihne nějaké to umělecké dílko na Vaši zeď.