HP Inc.

Home » Portfolio » HP Inc.

Dlouhodobá spolupráce silných partnerů? Velká Británie a Evropská Unie by mohly vyprávět. Udržovat dlouhodobá a spokojená partnerství se snaží člověk takřka odnepaměti. Nejinak je tomu i v pracovním prostředí, kde je to možná ještě trochu složitější, protože jak je známo, nejen v agenturním prostředí utíká čas tak nějak rychleji.

Nám se podařilo tvrdou a poctivou prací docílit spolupráce, s kterou se rádi pochlubíme. Ne každý totiž může říct, že už od roku 1999 spolupracuje s firmou, která je absolutní špičkou v oboru IT. Kdo by neznal kulatá modrá loga, která se na jedné straně pyšně lesknou z milionů notebooků, tabletů, monitorů či tiskáren a na druhé straně jsou skromně skryta za technologiemi, které každý den pomáhají zlepšovat lidem život.

Spolupráce BPR a HP Inc. už má za ta léta svou tradici. Díky nám se logo HP Inc. objevuje i tam, kde by to na začátku spolupráce bylo jen těžko představitelné. Kreativní práce je naším denním chlebem, branding každodenní samozřejmostí, tvorba v mezích brandmanuálu tradiční výzvou a návrh všemožných akcí a aplikací už máme také v merku. Za dobu naší vzájemné kooperace se napracovaly tisíce hodin, které nám pomohly stát se opravdovými profesionály v oboru, tak jako je tomu i našeho klienta HP Inc.

Jsme vytrvalí, pracovití, kreativní a stále máme spoustu nápadů. Že je můžeme i nadále realizovat s firmou, jako je HP Inc., na to jsme opravdu pyšní. Vážíme si té šance a těšíme se na další výzvy!