Prague Hub Summer Camp 2017

Home » Portfolio » Prague Hub Summer Camp 2017

PRGHUBSMC2017

Pokud se vám ještě nepovedlo rozklíčovat, o co jde, tak vězte, že mluvíme o akci s oficiálním názvem Hewlett Packard Enterprise, Prague Hub Summer Camp 2017. Je to tak trochu jazykolam, ale berme to z té lepší stránky, kdo dnes nabízí (byť sebemenší) lekce anglického jazyka zdarma?

Se začínající zimou je ten pravý čas vzpomínat na léto, k čemuž je Summer Camp jako stvořený. Pokud ovšem tyto řádky čtete například na jaře nebo v létě, předchozí větu můžete úplně klidně ignorovat.

Konferenční část akce proběhla v hotelu, kde na účastníky čekal poněkud netradiční vítač – robot s příhodným jménem 8Pee [EJTPII]. Pokud v tom tu podobu s názvem HPE neslyšíte, přišla naše snaha v niveč. Ale to nevadí, 8Pee se ujal slova s doslova strojovou přesností, popral se i s konverzačním humorem a nezapomněl informovat účastníky o tom, že se večer můžou těšit na překvapení v podobě párty. Nesoucí se v duchu „roaring 20‘s“. A když už jsme cestovali do historie, tak místo konání nemohlo být nikde jinde, než ve Staré čistírně.

Tyto zajímavé prostory byly využity do posledního metru a tak se v itineráři odškrtávaly položky jako: prohlídka prostor, plavba na voru tamním podzemím, vystoupení tanečnic, bubenická show, stand-up comedy, předávání cen nejlepším zaměstnancům,…

Naprostou samozřejmostí je pak to, že jsme celou akci od A do Z oblékli do fešácké grafiky, ušité na míru pro HPE Summer Camp 2017. Zkrátka a dobře, win-win, spokojenost na obou stranách.