Mise KANCL

Home » Portfolio » Mise KANCL

Kancelář. Office. Room. Büro. Kancelária. Můj dům, můj hrad. Nebo taky peklo na zemi. Každý tomu říká jinak, všechny však spojuje, že v kanceláři stráví třetinu svého života. A to je dost na to, abychom se tam necítili dobře. Vždyť postel si také vybíráme pečlivě a musí nám 100% vyhovovat, tak proč takové nároky nemáme i na kancelář? Nebo je máme, ale nadřízení o tom nechtějí slyšet?

Pokud platí varianta druhá, nezbývá, než vyhrát v loterii a vybavit si kancelář přesně podle svého gusta (pokud tedy vyhrajete nějaký větší obnos, možná se Vám podaří odstranit slovo kancelář z vašeho slovníku). Špatně zařízená kancelář je cestou ke dnům, které nepřejeme ani největším nepřátelům. Dnům, kdy Vás zradí budík, auto, chodník, dveře, židle,… Dnům, kdy počítač nestartuje, kávovar drží stávkovou pohotovost, připojení k síti se ztratilo zřejmě cestou a tiskárna nevidí počítač (a obráceně), ačkoliv jsou hned vedle sebe. Veškerou snahu, zbytky Vašeho sebevědomí i Vás samotné pak podtrhnou kabely, které se v místnosti přemnožily jako kanci v lese.

Takové dny nechce zažít nikdo. Naštěstí je tu ještě jedna možnost. Co se zkusit podívat na stránku www.misekancl.cz? I když, zkusit je málo, rovnou se tam podívejte! J

Tyto webovky jsme na přání našeho klienta stvořily, jak se říká, úplně od píky. Rozkaz zněl jasně: „Udělejte moderní, hezké, vtipné a informačně kvalitní stránky, které přimějí čtenáře konat a konečně tak zlepšit své pracovní prostředí.“ Na prázdný bílý podklad jsme tedy začali vkládat obrázky, ikonky, barvičky, předěly, dělítka, různá udělátka a taky spoustu vtipného textu. Jasně, víme, že dlouhý texty nikdo nečte, ale tady byste mohli udělat pro jednou výjimku a třeba se i dobře pobavit. Krom vtipných i poučných textů jsme vytvořili vlastně kompletní komunikační kanál projektu - webovky, logo i celkový design.

Cílem projektu Mise KANCL je upozornit na nevhodnost velkého množství pracovních míst, které díky svým nedostatkům do značné míry zabíjejí potenciální výkon zaměstnanců. A že opravdu zabíjejí, to je bohužel léty ověřený fakt. Nejen v české povaze je ale pevně zakořeněno, že investovat bolí. A to investovat skoro kamkoliv, kde není návratnost ihned vidět. Je ale třeba věřit tomu, že investovat do funkční kanceláře se vyplatí. Kvalitní kancelář je základem pro pozitivní náladu, spokojenost na pracovišti a vyšší efektivitu práce. Všechny tyto atributy dohromady jsou pro změnu základem spokojeného zaměstnance. A jak víme, spokojený zaměstnanec je v podniku to nejdůležitější a nejcennější. (Tedy dle všech manažerských příruček.)

Co Vám tedy nabídneme na stránkách misekancl.cz? Všechno možné i nemožné. Tedy spíše to možné. My víme, jak má taková správná kancelář vypadat a čím má být vybavená. A o naše zkušenosti a znalosti se s Vámi rádi podělíme v sekci „Tipy pro Váš kancl“. Vlastní návrhy (Jak na podlahy, na světla, na správný posed, …) jsme připraveni rozšířit na základě Vašich dotazů, takže neváhejte, navštivte stránku a nebojte se zeptat. :)